قانونى ایران بازگشت بازیکن فولاد خوزستان

قانونى: ایران بازگشت بازیکن فولاد خوزستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نمی‌خواستم با بازی در بعضی فیلم‌ها خودم را خراب کنم / ناصر هاشمی

بازیگر فیلم «برادرم خسرو» گفت: نقش‌هایی که پیشنهاد می‌شود معمولاً نقش‌های کم رقمی هستند و من نمی‌توانم آن طور که باید توانایی‌های خود را در ایفای آنها به کار بر

نمی‌خواستم با بازی در بعضی فیلم‌ها خودم را خراب کنم / ناصر هاشمی

ناصر هاشمی: نمی خواستم با بازی در بعضی فیلم ها خودم را خراب کنم

عبارات مهم : ایران

بازیگر فیلم «برادرم خسرو» گفت: نقش هایی که پیشنهاد می شود معمولاً نقش های کم رقمی هستند و من نمی توانم آن طور که باید توانایی های خود را در ایفای آنها به کار برم. نقش باید جهت من بازیگر ایجاد چالش کند، باید گره ای سخت در کارنامه ام باشد تا بتوانم آن را با تلاش زیاد باز کنم.

به گزارش میزان، ناصر هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون در مورد چگونگی گزینش آثار در جشنواره فیلم فجر گفت: از نظر من گزینش نهایی آثار سینمای کشور عزیزمان ایران از سوی مردم اتفاق افتاده و آنچه در هر جشنواره ای همچون فجر رخ می دهد گزینش آخر نیست. گزینش از سوی داوران و منتقدین محترم است ولی مردم می توانند آینده یک اثر را مشخص کنند.

او راجع به علت گزیده کاری خود جهت بازی در آثار سینمایی افزود: در خانواده ما همواره نوعی سختگیری وجود دارد و ما همواره از خودمان نقد را شروع می کنیم. همین امر باعث شده است تا در گزینش آثار وسواس بیشتری به خرج دهیم. یک بازیگر بعضی نقش ها را دوست دارد و بعضی را نه، طی این سالها احساس کردم با بازی در بعضی پیشنهادات خودم را خراب می کنم.

بازیگر فیلم برادرم خسرو به همین جهت ادامه داد: نقش هایی که پیشنهاد می شود معمولاً نقش های کم رقمی هستند و من نمی توانم آن طور که باید توانایی های خود را در ایفای آنها به کار برم. نقش باید جهت من بازیگر ایجاد چالش کند، باید گره ای سخت در کارنامه ام باشد تا بتوانم آن را با تلاش زیاد باز کنم. نقش باید آن قدر عمیق باشد که بازیگر جهت رسیدن به آن از تمام امکانات خود استفاده کند.

هاشمی با ابراز امیدواری نسبت به وضع کنونی سینمای کشور عزیزمان ایران خاطرنشان کرد:از نگاه کلی باید به سینمای کشور عزیزمان ایران امیدوار بود و علت مهم من ظهور و بروز کارگردانان جوانی است که بدون شک در این سالها توانسته اند خودشان را به خوبی در سینما ثابت کنند.

نمی‌خواستم با بازی در بعضی فیلم‌ها خودم را خراب کنم / ناصر هاشمی

واژه های کلیدی: ایران | سینما | بازیگر | سینمای | سینمایی | بازیگر فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs