قانونى ایران بازگشت بازیکن فولاد خوزستان

قانونى: ایران بازگشت بازیکن فولاد خوزستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هواداران اصلا دلواپس نباشند/ وریا غفوری در استقلال می‌ماند ، افتخاری

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: به طرفداران تیم استقلال تاکید کردم که اصلا دلواپس نباشند و خواسته‌های آن‌ها برآورده خواهد شد منتها اجازه بدهند در یک فضای همراه آرامش

هواداران اصلا دلواپس نباشند/ وریا غفوری در استقلال می‌ماند ، افتخاری

افتخاری: هواداران اصلا دلواپس نباشند/ وریا غفوری در استقلال می ماند

عبارات مهم : برنامه

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: به طرفداران تیم استقلال تاکید کردم که اصلا دلواپس نباشند و خواسته های آن ها برآورده خواهد شد منتها اجازه بدهند در یک فضای همراه آرامش شرایط مطلوب را جهت کلوب رقم بزنیم.

به گزارش ایسنا، سید رضا افتخاری، مدیرعامل کلوب استقلال بعد از دیدار با نمایندگان هواداران تیم فوتبال این کلوب در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: به هواداران تیم فوتبال کلوب استقلال گفتم اصلا دلواپس نباشید و اگر کار را به ما سپردید اجازه بدهید در یک فضای همراه با آرامش شرایط را به خوبی جهت تحقق خواسته های به حق شما ادامه دهیم.

او با بیان این که برنامه های مختلفی را به منظور آماده سازی این تیم جهت حضور پرقدرت در لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران هم چنین ادامه مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا تدارک دیده است اظهار کرد: نتیجه های این برنامه ها و فرآیندهای مختلفی را که دنبال می شود به زودی اعلام خواهیم کرد و به هواداران اطمینان می دهم خواسته های آن ها برآورده می شود.

هواداران اصلا دلواپس نباشند/ وریا غفوری در استقلال می‌ماند ، افتخاری

سید رضا افتخاری مذاکرات این کلوب با بازیکنان مورد نظر را یکی از برنامه های مهم این کلوب جهت حضور پرقدرت استقلال در مسابقه های پیش رو مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: واقعیت آن است که جهت مذاکرات بازیکنان آن چه اهمیت دارد حفظ منافع کلوب و بازیکنان است و به هیچ وجه صلاح نیست که در حین مذاکرات اطلاع رسانی صورت گیرد ولی قطعا بعد از آخر هر مذاکره و فرایندی که منجر به انعقاد قرارداد شود، بلافاصله اطلاع رسانی می کنیم و سایت کلوب هم منبع رسمی اخبار این کلوب است که هواداران می توانند اخبار صحیح را از طریق سایت دنبال کنند.

مدیرعامل کلوب استقلال راجع به آخرین اوضاع بازیکنانی که با استقلال قرارداد بستند گفت: همین امروز صبح، جلسه نهایی با وریا غفوری برگزار شد و حضور این بازیکنان در استقلال استمرار خواهد داشت. این بازیکن تعصب خاصی به استقلال دارد و به ما اعلام کرد در کشور عزیزمان ایران به جز استقلال در تیم دیگری بازی نخواهد کرد. از طرفی مذاکرات با تیام، جبارف و امید ابراهیمی ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: به طرفداران تیم استقلال تاکید کردم که اصلا دلواپس نباشند و خواسته‌های آن‌ها برآورده خواهد شد منتها اجازه بدهند در یک فضای همراه آرامش

واژه های کلیدی: برنامه | فوتبال | افتخاری | مذاکرات | استقلال | بازیکنان | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs